To już ostatni dzwonek, aby zapisać się elektroniczne na bieg i zapłacić niższe wpisowe

📣Wszystkim śpiochom 😴 przypominamy, że tylko do najbliższego wtorku 23 lipca br. do godziny 23:59 będzie można dokonać zapisu elektronicznego na "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". W tym dniu firma Sport - Time z Gryfic wyłączy możliwość elektronicznego zapisu na naszą imprezę biegową. Pamiętajcie aby być pewnym startu należy także wnieść opłatę startową, która w tej chwili wynosi: bieg na 5 km i nordic walking - 45,00 złotych, bieg na 10 km - 50,00 złotych.

Po tym terminie będziecie mogli zapisać się oraz opłacić wpisowe (kwota 70,00 złotych) w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Mamy dla Was dwa wyjątkowe zestawy Avon

W koszyczku naszych biegowych nagród zmieściły się ròwwnież dwa wyjątkowe zestawy AVON podarowana przez Monika Potomska właścicielkę firmy Magiczny Balonik z Goleniowa. Pani Moniko - serdecznie dziękujemy 😘

Mamy dla Was cztery zestawy letnich kosmetyków

Do puli nagród😎, które będą losowane wśród uczestników 🏃‍♀️ IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego 🏃‍♂️dołączają właśnie #cztery#wspaniałe #zestawy 🌺 #letnich🌺 #kosmetyków🌺 podarowane przez#najbardziej #profesjonalną #hurtownię #kosmetyków 👑 Imperium kosmetyków 👑z Goleniowa Daria Świderska - serdecznie dzięki 😘

Mamy dla Was fantastyczną nagrodę na dwóch kółkach

Kolejny raz jeden z uczestników naszej sierpniowej imprezy wyjedzie z Kamienia Pomorskiego na dwóch kółkach. To dzięki Firmie Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego (pełna oferta sklepu na: http://www.efekt24.pl/).

Ta nagroda zostanie wylosowana 1)wśród naszych uczestników, którzy ukończą bieg na dystansie 5 km, bieg na dystansie 10 km lub marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Podobnie jak sprzęt RTV, zegarki sportowe, karty podarunkowe na zakupy, vouchery dietetyczne, zestawy Keune do pielęgnacji włosów, zestawy DuoLife czy noclegi nad morzem.

Zapisujcie się i startujcie w Kamieniu Pomorskim, nagroda na dwóch kółkach czeka.

Kawiarenka Stowarzyszenia Trzy Rybki - Zapraszamy

 

Szanowne Biegaczki 🏃‍♀️ oraz Biegacze 🏃‍♂️, Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, mamy dla Was coś specjalnego aby uzupełnić utracone kalorie 😁 #Słodka #Charytatywna #Rybkowa #Kawiarenka - tam będziecie mogli się posilić za #cosik do #puchy #dla #Tosi 💰Zachęcamy do zapoznania się z naszym #Menu i do smacznego zobaczyska - całuski dla #Was 😘
Stowarzyszenie Trzy Rybki

Wygraj 6 zestawów Keune do pielęgnacji włosów

Mamy dla Was kolejną pulę nagród, która zostanie rozlosowana wśród uczestników naszej imprezy sportowej. Tym razem Raf Art Hairduo 😘 ufundowało 6 zestawów do pielęgnacji włosów marki #KEUNE 👌

Co wy na to 🤔

Prezentujemy numer startowy

 

📣Do "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" pozostało już 20 dni, zatem przyszedł czas na prezentację tegorocznego numeru startowego.

Pamiętajcie, że elektroniczne zapisy przyjmowane są do 23 lipca br. do godziny 23:59. Po tym terminie będzie można zgłosić się wyłącznie w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że będą wolne miejsca. 🤔

Osoby jeszcze niezdecydowane zapraszamy do wzięcia udziału w naszej imprezie.

Ewa Durska już się szykuje na IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Witajcie biegacze i biegaczki Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. Podczas naszej imprezy w miasteczku biegowym będziecie mogli spotkać panią Ewę Durską, polską lekkoatletkę 💪 specjalizującą się w pchnięciu kulą. Pani Ewa jest trzykrotną Mistrzynią Paraolimpijską z Sydney (2000), Londynu (2012) i Rio de Janeiro (2016) 🥇 🥇 🥇, a także dwukrotną Mistrzynią Świata z Birmingham (1999) i Christchurch (2011) 🥇 🥇.

Będziecie mogli z Naszą Olimpijką porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, a także uzyskać autograf. 👍

Nagroda do wylosowania DuoLife

🔝Do puli nagród, które będzie można wylosować trafiają zestaw DuoLife Dzień i Noc, DuoLife Vita C oraz DuoLife Chlorofil.

DuoLife Drinks jest niespotykanym dotąd źródłem zdrowia, smaku i tęczowych kolorów.
Duolife Drinks to projekt otwarty dla każdego z serca do serca
Polecamy ❗️

Agencja Barmanów wspiera bieg

Z dumą informujemy, że do sponsorów "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" dołączyła Agencja Barmanów. 🍺🔝Polecamy korzystanie z usług naszego sponsora, które oparte są na: obsłudze barmańskiej, obsłudze baristycznej oraz przeprowadzeniu specjalistycznych kursów zawodowych.

Zapraszamy na stronę internetową naszego sponsora: https://agencjabarmanow.pl/

Szydełkowe cuda prosto z Goleniowa dotrą do Kamienia Pomorskiego

Słuchajcie właśnie dotarła do Nas informacją, iż Szydełkowe cuda z Goleniowa 👜 będą z nami podczas "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". Pani Natalia, właścicielka firmy tworzy cuda handmade. Od wielkich kocy z wełny czesankowej, po torebki i plecaki z włóczki t-shirt.

Jeżeli chcielibyście zapoznać się z ofertą firmy to zapraszamy na stoisko, które będzie umiejscowione w miasteczku biegowym. Będzie można zakupić śliczne malutkie "misiotorebki" dla najmłodszych, nietuzinkowe torebki dla Pań oraz sportowe worko-plecaki dla zabieganych.

Kto chciałby otrzymać w prezencie takie cudeńka . Łapka w górę 👍

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/szydelkowecudagoleniow/

Strona 1 z 5

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy