Podczas biegu będziemy zbierać pieniążki dla Antoniny Małysza

Znacie Tosię Małysza z Kamienia Pomorskiego ?. Może nie wszyscy. Tosia potrzebuje naszej pomocy, dlatego 3 sierpnia 2019 roku podczas "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" rodzina, przyjaciele oraz Stowarzyszenie Trzy Rybki będzie zbierać pieniążki dla chorej Tosi.

Uwaga biegacze !!! Prezentujemy przepiękny medal z bursztynem

Przyszedł czas na prezentację medalu „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który będzie można zdobyć już 3 sierpnia 2019 roku. W tym roku będzie to niezwykły, unikatowy medal, ponieważ znajdziecie na nim przepiękny bursztyn oraz zabytkowy Kościół św. Mikołaja zbudowany z cegły i kamieni narzutowych w XIV wieku na wzgórzu zwanym Żalnik. 

Mamy nadzieję, że prezentowany medal będzie dodatkowym impulsem do wzięcia udziału w naszej imprezie. Przygotowaliśmy dla Was bieg na dystansie 5 km, bieg na dystansie 10 km oraz wyścig nordic walking na dystansie 5 km. 

Zarejestruj się, dołącz do nas i pobiegnij razem z nami.

Danuta Omelańska Zarządzanie Nieruchomościami ponownie z nami

Miło nam poinformować, iż po raz kolejny Firma Pani Danuty Omelańskiej wsparła organizację Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Na co dzień firma zajmuje się administrowaniem, zarządzaniem i rozliczeniem Wspólnot Mieszkaniowych oraz Spółdzielni Mieszkaniowych na terenie Powiatu Kamieńskiego.

Jednocześnie cieszymy się, że Pani Danuta oprócz wsparcia finansowego imprezy postanowiła w tym roku wziąć czynny udział w wyścigu nordic walking na dystansie 5 km.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora: http://www.omelanska.com/
Danuta Omelańska Zarządzanie Nieruchomościami
ul. Jedności Narodowej 1/4
72-400 Kamień Pomorski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 91 3217878

Paramedic 24 - transport medyczny zabezpieczy bieg

Uwaga, uwaga podczas "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać Firma Paramedic 24 - transport medyczny, która na potrzeby imprezy oddeleguje jeden zespół wyjazdowy z ratownikiem.

smAktywni.pl catering dietetyczny - wspiera naszą imprezę

Przedstawiamy sponsora "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego".
smAktywni.pl catering dietetyczny jest firmą działającą na terenie dwóch województw - lubuskiego i zachodniopomorskiego zajmującą się zdrowym odżywianiem. Firma na co dzień stara się aby klienci poznawali świeże i zdrowe smaki. Pragnie nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale zarażać do zdrowego odżywiania.

Wesoła Ekipa Animatorów znowu z Nami

Spieszymy poinformować Was, iż w tym roku ponownie podczas „Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne banki mydlane oraz modelowane kolorowe baloniki, a wszystko to dzięki Wesołej Ekipie Animatorów.

Zostań sponsorem biegu

Od dłuższego czasu obserwujemy w Polsce wzrost zainteresowania aktywnością fizyczną jaką jest bieganie. Coraz częściej mówi się także o społeczności jaką tworzą biegacze, społeczności mającej swój język, styl ubierania się, pewien światopogląd i kanon zachowań. Wychodząc na przeciw panującym trendom Klub Biegacza Kamień Pomorski wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Partnerem Strategicznym Urzędem Miejskim w Kamieniu Pomorskim organizuje „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Zawodnicy będą mogli wziąć udział w biegu na dystansie 5 km, biegu na dystansie 10 km oraz w wyścigu nordic walking na dystansie 5 km.

Ruszają zapisy na IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Pełną parą ruszyły przygotowania do IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, który odbędzie się w sobotę 3 sierpnia br. Jest to jedna z najważniejszych imprez biegowych w regionie. W zeszłym roku udział wzięło 293 zawodników. Zapraszamy wszystkich biegaczy oraz kibiców do wzięcia udziału w tej prestiżowej imprezie sportowej, która charakteryzuje się wyjątkowo piękną trasą. Uczestnicy będą mogli podziwiać zabytki, uroki przyrody oraz wspaniałe widoki, które z pewnością oczarują każdego.

W obecnej edycji imprezy Organizatorzy postanowili jeszcze bardzie uatrakcyjnić imprezę sportową. Oprócz biegów na dystansie 5 km oraz 10 km odbędzie się wyścig Nordic Walking na dystansie 5 km.

Dla zawodników startujących w biegu na dystansie 5 km oraz 10 km przygotowano łącznie 350 pakietów startowych, natomiast dla zawodników Nordic Walking przygotowano 100 pakietów startowych.

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego wspiera bieg

Województwo Zachodniopomorskie wspiera imprezy biegowe w regionie, od typowo wyczynowych zawodów, po biegi amatorskie i z udziałem dzieci i młodzieży. Wśród wydarzeń biegowych wspartych w tym roku przez Pomorze Zachodnie znalazł się min. "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego".

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Miło nam poinformować, że Pan Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego objął Patronatem Honorowym "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", który odbędzie się 3 sierpnia 2019 roku w Kamieniu Pomorskim. Jest to duże wyróżnienie, które z pewnością podnosi rangę biegu. Dodatkowo jest to motywacja dla nas – organizatorów, do jeszcze cięższej pracy związanej z organizacją imprezy sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Przypominamy, iż w tym roku będziecie mogli wystartować w biegu na dystansie 5 km oraz 10 km, a także w wyścigu nordic walking na dystansie 5 km.

Już wkrótce ruszają zapisy.

Patronat Honorowy Starosty Kamieńskiego

Miło nam poinformować, że Pan Józef Malec, Starosta Kamieński objął Patronatem Honorowym „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który odbędzie się 3 sierpnia br. w Kamieniu Pomorskim.

Strona 1 z 2

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy