Święto biegowe w Kamieniu Pomorskim

W pierwszą sobotę sierpnia odbyła się czwarta edycja Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, w której udział wzięło 400 zawodników. Z tej puli 60 zawodników rywalizowało w Nordic Walking na dystansie 5 km, 166 zawodników w biegu na dystansie 5 km, a znacząca większość, bo aż 174 uczestników wybrało główny dystans czyli 10 km.

Atrakcyjny pobyt nad morzem

 

Mamy dla Was kolejną atrakcyjną nagrodę, którą jest pobyt 3-dniowy dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem oraz masażem częściowym w Kompleksie Marena Wellness&SPA w Międzywodziu🤩.

Jeżeli chcecie wygrać atrakcyjną nagrodę to prosimy o łapkę w górę 👍

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kompleksu Marena Wellness & SPA www.marenaspa.pl/

Kompleks Marena Wellness & Spa
ul. Turystyczna 1
72-415 Międzywodzie
Tel. 91 3813893

Wielkimi krokami zbliża się IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Bieganie oraz Nordic Walking to najpopularniejsze dyscypliny sportowe w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania oraz nordic walkingu mogą nie tylko sprawdzić możliwości swojego organizmu, ale powalczyć o cenne nagrody.

Ostatnie wolne miejsca

📣 Uwaga❗️ zapisy elektroniczne zostały zakończone, a my pragniemy poinformować Was, iż mamy jeszcze 46 wolnych miejsc🤔😃
❗️ Przypominamy, że zgłoszenie jest ważne po dokonaniu wpłaty❗️

Będzie można wylicytować ciekawe rzeczy

Kochani #Biegacze Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego mamy dla #Was przygotowaną nie lada #gratkę 👍 Dzięki dobrym #sercom takim jak min. Bernadeta Religa #Libra - #sklep #papierniczy & #pracownia z #Goleniowa, na scenie podczas biegowego festynu odbędą się licytacje, które zasilą #puszkę naszej #Antoniny 😘 Popatrzcie jakie piękności będzie można nabyć i dołożyć swoją cegiełkę do pięknej akcji Stowarzyszenie Trzy Rybki dla #TosiAntosi

Komunikat organizacyjny

📣Uwaga, Uwaga📣
Drogie biegaczki🏃‍♀️, biegacze🏃‍♂️, otrzymujemy sygnały, iż w regulaminie biegu na dystansie 5 km wdarł się błąd dotyczący weryfikacji zawodników w biurze zawodów. Przypominamy, iż Biuro zawodów będzie otwarte w następujących godzinach:
➡️Bieg na dystansie 5 km – godz. 11:00 – 14:40
➡️Nordic Walking – godz. 11:00 – 14:40
➡️Bieg na dystansie 10 km – godz. 11:00 – 15:40

Biuro Zawodów będzie mieściło się w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Plac Katedralny 5. Szkoła oddalona jest od Startu/Mety około 300 metrów.

Dodatkowo przypominamy, iż Bieg na dystansie 5 km oraz Nordic Walking startują o godzinie 15:00, natomiast Bieg na dystansie 10 km startuje o godzinie 16:30.

Mamy dla Was napój 4MOVE Active Vitamin Magnez + Witamina B6

📣We wszystkich pakietach startowych znajdziecie napój 4MOVE Active Vitamin Magnez + Witamina B6.

Oprócz w/w napoju w pakiecie startowym na pewno znajdziecie:
➡️ Numer startowy
➡️Chip
➡️Komplet agrafek do przypięcia numeru startowego
➡️Cold Brew Coffee
➡️Puszka Pepsi
➡️Aktivon Sport Collagen Force
➡️Gel Multienergy Banana Flavour

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym kończą się elektroniczne zapisy.

Przedstawiamy kolejnego sponsora biegu

Miło nam poinformować, iż kolejnym sponsorem IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego został Zakład Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sandra” Jacek Koszela. Pan Jacek Koszela od pierwszej edycji jest z nami biegaczami🏃♂️. Tym razem zostały przygotowane na wszystkie dystanse vouchery na zabiegi dla najlepszych Mieszkańców Gminy Kamień Pomorski.

Dziękujemy Panu Jackowi, za zaufanie i za wsparcie ❤️

Medal

📣 Słuchajcie 📣 w dniu dzisiejszym w okolicach Amfiteatru był widziany medal tegorocznego "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego".

Jak Wam jak się podoba

Czy jest jeszcze ktoś, kto się nie zapisał 🤔

Wesprzyj Stowarzyszenie Trzy Rybki

Kochani 03.08.2019 r., jak informujemy ile sił, w #Kamieniu #Pomorskim oprócz #fantastycznego #biegu jest #Festyn #Charytatywny #Stowarzyszenia #Trzy #Rybki. 😊 Będzie mnóstwo atrakcji w tym min. #Loteria #Fantowa, a także #licytacje.Jeśli ktoś z #Was posiada coś co zechciałby przekazać na szczytny cel, będziemy niezmiernie #wdzięczni 💘
Pozdrawiam #Was #serdecznie z #ogromną #nadzieją na #wsparcie - Kamila Chilkiewicz Piwowarska - prezes Stowarzyszenia Trzy Rybki 😘

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się elektroniczne na bieg i zapłacić niższe wpisowe

📣Wszystkim śpiochom 😴 przypominamy, że tylko do najbliższego wtorku 23 lipca br. do godziny 23:59 będzie można dokonać zapisu elektronicznego na "IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". W tym dniu firma Sport - Time z Gryfic wyłączy możliwość elektronicznego zapisu na naszą imprezę biegową. Pamiętajcie aby być pewnym startu należy także wnieść opłatę startową, która w tej chwili wynosi: bieg na 5 km i nordic walking - 45,00 złotych, bieg na 10 km - 50,00 złotych.

Po tym terminie będziecie mogli zapisać się oraz opłacić wpisowe (kwota 70,00 złotych) w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Strona 1 z 6

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy