Impreza w 2021 roku odwołana

Drodzy Zawodnicy! Długo zastanawialiśmy się czy w 2021 roku organizować V edycję Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego.
 
Niestety, sytuacja wciąż daleka jest od "normalności" i zmuszeni jesteśmy pogodzić się z myślą o tym, że nie uda Nam się zorganizować biegu w sierpniu br. Niestety, z naszego punktu widzenia nie ma możliwości, abyśmy za trzy miesiące mogli zorganizować V edycję Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego zgodnie z naszymi nadziejami i marzeniami, a przede wszystkim z naszymi ambicjami.

Dokonaliśmy ostatnich zwrotów za udział w V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Drodzy Biegacze,

Zgodnie z informacją podaną wcześniej w dniu dzisiejszym dokonaliśmy ostatnich zwrotów opłaty startowej za udział w "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego".
 
Dziękujemy niektórym zawodnikom, którzy postanowili oddać swoje wpisowe na rzecz biegu. Wielkie dzięki, jesteście kochani?
 
Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie w 2021 roku.
 
Serdecznie pozdrawiamy !!!

Ważna informacja - zwrot opłaty startowej

Drodzy Biegacze,
Zgodnie z informacją podaną wcześniej rozpoczęliśmy proces zwracania opłaty startowej za udział w "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", który potrwa do końca maja br.

 

Serdecznie pozdrawiamy !!!

V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odwołany :(

Drodzy Biegacze!
Trwaliśmy do ostatniej chwili chcąc tak jak Wy, aby "V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" odbył się.

Ostatnie dni były dla nas dość ciężkie, bowiem prowadziliśmy szereg rozmów dotyczących naszej imprezy. Z uwagi na brak możliwości ustalenia, kiedy zagrożenie epidemiczne ustanie, a tym samym mając świadomość odpowiedzialności za zdrowie uczestników kamieńskiego biegu oraz wolontariuszy i osób towarzyszącym biegaczom. Jesteśmy zmuszeni poinformować, że V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego w tym roku nie odbędzie się. Zdecydowaliśmy się przenieść nasz bieg na przyszły rok. Nowa data to 31 lipca 2021 roku.

Wesołych Świąt

Pomorze Zachodnie wspiera bieg

Do organizacji biegu dołączyło Pomorze Zachodnie, które przeznaczy środki na przepiękne medale z bursztynem.

Uwaga biegacze !!! Prezentujemy przepiękny medal z bursztynem

Przyszedł czas na prezentację medalu „V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który będzie można zdobyć już 1 sierpnia 2020 roku. W tym roku będzie to niezwykły, unikatowy medal, ponieważ znajdziecie na nim przepiękny bursztyn oraz barokowe organy, które na co dzień można podziwiać w Konkatedrze św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim. 

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego objął Patronatem Honorowym naszą imprezę

Miło nam poinformować, że Pan Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego objął Patronatem Honorowym "V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", który odbędzie się 01 sierpnia 2020 roku w Kamieniu Pomorskim. Jest to duże wyróżnienie, które z pewnością podnosi rangę biegu. Dodatkowo jest to motywacja dla nas – organizatorów, do jeszcze cięższej pracy związanej z organizacją imprezy sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Jacht Klub Kamień Pomorski przekazuje atrakcyjną nagrodę do losowania

Dziś chcemy Wam przekazać dobrą informację. Do grona sponsorów "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" dołączyło Stowarzyszenie Jacht Klub Kamień Pomorski, które ufundowało voucher dla dwóch osób na rejs po Zalewie Kamieńskim.

Prezentujemy ulotki naszej imprezy

Działamy dalej. Tym razem przedstawiamy ulotki, które dotarły do Nas w dniu dzisiejszym. Czyż nie są piękne?

Już wkrótce będziecie mogli spotkać je na licznych imprezach biegowych.

Książka "Henryk Szost. Rekordzista" może być Wasza

?Uwaga, uwaga? właśnie dotarły do Nas ciekawe książki pod tytułem "Henryk Szost. Rekordzista" ze specjalną dedykacją dla zawodników "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". Książkę otrzymają najlepsi trzej zawodnicy oraz zawodniczki startujący w biegach na dystansie 5 km, 10 km oraz w nordic walking na dystansie 5 km?.

Jednak mamy także jedną książkę, która zostanie rozlosowana wśród pozostałych zawodników, którzy przekroczą linię mety.

Strona 1 z 4

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy