IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego: nie spóźnij się – od 1 czerwca wzrastają opłaty startowe!

Drodzy biegacze, 3 sierpnia coraz bliżej. Organizatorzy czynią wszystko by uczestnikom IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego stworzyć jak najlepsze warunki do pobytu w naszym mieście. Zawodnicy do wyboru będą mieli wyścig nordic walking na dystansie 5 km oraz biegi na dystansie 5 km oraz 10 km. Start i meta zlokalizowane są na ulicy Gryfitów przy zabytkowym Ratuszu w Kamieniu Pomorskim.

Przejażdżki kucem dla dzieci

Drodzy rodzice przygotowaliśmy dla Waszych pociech kolejną atrakcję. Tym razem podczas „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” oprócz strefy dziecięcej dla najmłodszych będą czekać przejażdżki kucem.

Wszystko to dzięki Państwu Gajlun z Golczewa.

Mamy dla Was zegarek sportowy Polar M400

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym dotarł do nas kultowy zegarek Polar M400. Co trzeba zrobić aby stać się właścicielem zegarka ?. Wystarczy wziąć udział w wyścigu nordic walking na dystansie 5 km, biegu na 5 km lub biegu na 10 km w ramach „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który odbędzie się 3 sierpnia br.

Będziecie z Nami ?

Wybiegaj zegarek sportowy Polar M430

Uwaga mamy dla Was Nagrodę !
Pomorska Giełda Nieruchomości ufundowała zegarek sportowy Polar M430. Nagroda ta nie jest jednak zarezerwowana dla zwycięzców "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", a dla zawodników, którzy pokonają wybrany przez siebie dystans oraz zostaną z Nami do końca zawodów i będą uczestniczyć w losowaniu.

PGN Nieruchomości wspiera bieg

Uprzejmie informujemy, iż do grona sponsorów „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” dołączyła Pomorska Giełda Nieruchomości. Firma działa na rynku od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości Firma udziela Klientom profesjonalnych porad, które są niezbędne do zrealizowania wszystkich etapów transakcji. Dzięki temu gwarantuje Klientom pełne bezpieczeństwo obsługi.
Biuro specjalizuje się w pośrednictwie w kupnie i sprzedaży nieruchomości w szczególności na rynkach: nieruchomości Gryfice, nieruchomości Trzebiatów, nieruchomości Kamień Pomorski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sponsora biegu: https://pgn.pl/
Pomorska Giełda Nieruchomości
ul. Gryfitów 10
72-400 Kamień Pomorski
Tel. 91 3077777

Wybiegaj pobyt w Willa Rubin w Dziwnówku

UWAGA mamy dla Was atrakcyjny pobyt nad morzem!
Pani Renata Zielińska ufundowała voucher pobytowy na weekend dla dwóch osób w Obiekcie Willa Rubin położonym w Dziwnówku. Do dyspozycji Gości przygotowane są komfortowe mieszkania z pełnym wyposażeniem. Zaletą obiektu jest miła i rodzinna atmosfera. Właścicielom zależy na tym aby goście czuli się dobrze oraz spędzili miło czas tak aby to był dla Wszystkich udany urlop i super wspomnienia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego darczyńcy: https://www.dziwnowek.pl/willa-rubin

Podstawowa opłata obowiązuje do końca maja

To najwyższy czas, aby zapisać się do udziału w "IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". W tym roku Macie do wyboru nordic walking na dystansie 5 km oraz biegi na dystansie 5 km oraz 10 km. W dniu 1 czerwca br. mija termin podstawowej opłaty startowej. Organizatorzy spodziewają się, że frekwencja utrzyma się w tym roku na rekordowym poziomie. W poprzednim roku w imprezie sportowej udział wzięło aż 293 biegaczy z całej Polski. Jak będzie w tym roku przekonamy się 3 sierpnia br.

Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim przekazuje nagrodę do losowania

Uwaga, uwaga drodzy zawodnicy miło nam poinformować  Was, iż w dniu dzisiejszym  Pan Sebastian Mamzer, Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim; a jednocześnie wieloletni sponsor „Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” przekazał atrakcyjną nagrodę w postaci Mini Wieży Blaupunkt MS40BT, która zostanie wylosowana wśród wszystkich zawodników, którzy dotrą na linię mety.

Przyszedł czas na prezentacje trasy biegu na 10 km

Drodzy zawodnicy przedstawiamy Wam tegoroczną trasę biegu na dystansie 10 km. Wprowadziliśmy drobną korektę przebiegu trasy, tym samym liczymy na to, że będzie się Wam dobrze biegło.

Pomiar trasy odbył się w ostatnią sobotę pod bacznym okiem Prezesa Klubu Biegacza Kamień Pomorski.

Wyprzedzamy Wasze pytania i informujemy, iż zawodnicy będą musieli pokonać dwa duże okrążenia i dopiero za drugim razem tuż za Mariną skręcają w lewo, pokonując mały podbieg brukiem i kończąc bieg.

Prezentujemy trasę nordic walking oraz biegu na dystansie 5 km

W ostatni wtorek odbył się oficjalny pomiar trasy nordic walking oraz biegu na dystansie 5 km, z którymi przyjdzie się zmierzyć biegaczom podczas „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Trasy nie będą posiadały atestu PZLA, ale dokładamy wszelkich starań by były wyznaczone dokładnie. Pomiar został dokonany osobiście przez Prezesa miejscowego Klubu Biegacza Kamień Pomorski kołem pomiarowym z zachowaniem zasad atestacji trasy, tj. najkrótszą możliwą trasą po jezdni z zachowaniem około 30 cm od krawędzi jezdni lub krawężnika na łukach drogi i skrzyżowaniach.

Palarnia Etno Cafe po raz kolejny z nami

Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego ma stałych partnerów, którzy prawie od samego początku wspierają naszych biegaczy. Wśród tego zacnego grona jest Palarnia Etno Cafe. 

Strona 1 z 3

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy