Komunikat

Emocje opadły, więc przyszedł czas na podsumowanie trzeciej edycji "Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". W tym miejscu chcieliśmy przeprosić wszystkich zawodników startujących na dystansie 5 km i 10 km. Wiemy, że zostało popełnionych wiele błędów organizacyjnych co spowodowało, że część z Was pomyliła trasę, część nieświadomie skróciła trasę, a na dodatek na trasie pojawiły się samochody. Niestety ten rok był dla nas jako organizatorów trudny, gdyż musieliśmy zmienić trasę biegu ze względu na liczne remonty dróg, co nie wyszło nam na dobre. Dodatkowo jak sami zauważyliście trasa była skomplikowana (dużo podbiegów, zakrętów).

Jednak wierzymy, iż w IV edycji biegu spotkamy się w komplecie. Już teraz zastanawiamy się jak Wam wynagrodzić potknięcia z ostatniej soboty.

Z poważaniem
Organizatorzy Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Ważne !!!

Drodzy biegacze uprzejmie informujemy, iż Biuro Zawodów, mieści się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Plac Katedralny 5. Wolontariusze będą czekać na Was od godziny 11:00 do godziny 15:30.

Jednocześnie informujemy, iż jeżeli ktoś z Was nie czuję się na siła lub czuje się na siłach i chce zmienić dystans to prosimy informację przekazać Wolontariuszom w trakcie odbierania pakietu startowego.

Pani Agnieszka Janasiak odwołała przyjazd

Drodzy biegacze z przykrością zawiadamiamy, iż Pani Agnieszka Janasiak w ostatniej chwili odwołała przyjazd na Nasz bieg.

Agnieszka Janasiak zwyciężczyni Wings for Life w 2016 roku zaszczyci swoją obecnością Nasz bieg

Do startu "III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" pozostały godziny. Z minuty na minutę powiększa się lista zawodników, dołączają też goście specjalni, którzy 04 sierpnia br. chcą spędzić czas w Kamieniu Pomorskim.

Powalczyć na dystansie 10 km przyjedzie Pani Agnieszka Janasiak, która w 2016 roku wygrała Wings for Life. Dodatkowo należy wspomnieć, iż Pani Agnieszka jest srebrną medalistką Mistrzostw Polski w maratonie (Dębno 2009).

Z tegorocznym gościem będzie można spotkać się w Miasteczku Biegowym, zrobić sobie zdjęcie, poprosić o autograf lub zadać pytanie.

Prezentujemy numer startowy

Do "III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" pozostało kilka dni, zatem przyszedł czas na prezentację numeru startowego. Kto się jeszcze nie zapisał będzie mógł to zrobić w sobotę w Biurze Zawodów. Natomiast nadal przyjmujemy opłaty za wpisowe w kwocie 70,00 złotych, które można wnieść na konto bankowe. Oczywiście będziecie mogli także wpłacić opłatę w Biurze Zawodów.
Do zobaczenia !

Uwaga zapisy elektroniczne zamknięte

Kochani biegacze! Ważny komunikat!
W nocy z poniedziałku na wtorek zostały zamknięte zapisy elektroniczne. Osoby, które nie zdążyły zgłosić się na bieg będą mogły to zrobić w dniu biegu w Biurze Zawodów, które mieścić będzie się w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, ul. Plac Katedralny 5. Biuro będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 15:30.

Od wtorku 31 lipca br. opłata wskakuje na wyższy pułap, czyli 70,00 złotych dla obu dystansów.

Do zobaczenia 4 sierpnia br. podczas „III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Organizatorami Biegu są: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Stowarzyszenie Klub Biegacza Kamień Pomorski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim.

Coca Cola w pakiecie startowym

Miło nam poinformować Was, iż Organizatorzy III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego przygotowali kolejną niespodziankę. Tym razem każdy zawodnik w pakiecie startowym znajdzie puszkę Coca Coli, która pozwoli Wam ugasić pragnienie po biegu.

Co Wy na to !!

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się elektroniczne na bieg i zapłacić niższe wpisowe

Kochani biegacze! Ważny komunikat!
Przypominamy, że tylko do 30 lipca br. do godziny 23:59 będzie można dokonać zapisu elektronicznego na "III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". O tej godzinie firma Sport- Time z Gryfic wyłączy możliwość zapisania się na bieg i będzie to możliwe tylko w dniu biegu w biurze zawodów.

Druga smutna wiadomość jest taka, że tylko do 30 lipca br. obowiązuje wpisowe w kwocie 45,00 złotych na dystans 5 km, natomiast w kwocie 50,00 złotych na dystans 10 km. Po tym terminie wpisowe wzrasta do 70,00 złotych.

Dobrej nocy Wszystkim!

Piekarnia Ciastkarnia Żelek wspiera bieg

Piekarnia Ciastkarnia Żelek postara się aby nikt z Was nie wyjechał głodny z Kamienia Pomorskiego. W pakiecie startowym znajdziecie słodki upominek.

Dziękujemy za wsparcie!

Aktivon Sport Collagen Force w pakiecie startowym

Mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość. W pakiecie startowym znajdziecie Aktivon Sport Collagen Force, który zawiera kolagen Copalis Marine, hydrolizat kolagenu, a także wysoką dawkę glukozaminy, chondroitynę i witaminę C, aby Wasze stawy były zawsze w najwyższej formie.

Więcej o produkcie przeczytacie na stronie internetowej: https://aktivonsport.com/produkty/colagen-force/

Komunikat organizacyjny

4 sierpnia zbliża się wielkimi krokami, dlatego powoli będziemy publikować kolejne informację na temat "III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego". Zaczynamy od Biura Zawodów, które jak co roku będzie mieściło się w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, Plac Katedralny 5. Biuro będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 15:30.

Strona 1 z 5

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy