Patronat honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Miło nam poinformować, że Pan Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego objął Patronatem Honorowym "III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", który odbędzie się 4 sierpnia 2018 roku w Kamieniu Pomorskim. Jest to duże wyróżnienie, które z pewnością podnosi rangę biegu. Dodatkowo jest to motywacja dla nas – organizatorów, do jeszcze cięższej pracy związanej z organizacją imprezy sportowej w Kamieniu Pomorskim.

Portal biegowy szczecinbiega.pl objął patronat medialny nad biegiem

 

Miło nam poinformować, iż Szczeciński portal biegowy szczecinbiega.pl objął patronatem medialnym nasz bieg. Na stronie www.szczecinbiega.pl znajdziecie przede wszystkim kalendarz imprez biegowych w Szczecinie i okolicach oraz pobliskim Berlinie.

Zostań sponsorem biegu

Od dłuższego czasu obserwujemy w Polsce wzrost zainteresowania aktywnością fizyczną jaką jest bieganie. Coraz częściej mówi się także o społeczności jaką tworzą biegacze, społeczności mającej swój język, styl ubierania się, pewien światopogląd i kanon zachowań. Wychodząc na przeciw panującym trendom Klub Biegacza Kamień Pomorski wspólnie z Urzędem Miejskim w Kamieniu Pomorskim oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim organizują „III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” na dystansie 10 km oraz nowość 5 km i 600 metrów.

Danuta Omelańska Zarządzanie Nieruchomościami wspiera bieg

Z radością informujemy, iż po raz kolejny Firma Pani Danuty Omelańskiej wsparła organizację Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Na co dzień firma zajmuje się administrowaniem, zarządzaniem i rozliczeniem Wspólnot Mieszkaniowych oraz Spółdzielni Mieszkaniowych na terenie Powiatu Kamieńskiego.Zostań wolontariuszem !!

Na sukces "III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" pracuje kilkanaście osób. Ważną rolę odgrywa wolontariat. Wszystkich zainteresowanych organizacją dużej imprezy sportowej oraz zdobyciem nowych umiejętności i bezcennych doświadczeń życiowych zapraszamy do współpracy. W zamian za pomoc przy organizacji biegu wolontariusze otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wolontariacie, koszulki pamiątkowe oraz posiłek regeneracyjny.

Nie zwlekaj z decyzją. Już dziś zapisz się na (pierwszą przygodę swojego życia !.

II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego za nami z nowym rekordem frekwencji

W minioną sobotę blisko 229 zawodniczek i zawodników wzięło udział w drugiej edycji Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego na dystansie 10 kilometrów. Co stanowi niesamowity wyczyn i świadczy, że największa impreza biegowa w Powiecie Kamieńskim była prawdziwym świętem biegania. Start i Meta biegu była usytuowana przy Urzędzie Miejskim skąd rozpościera się widok na przepiękną Marinę oraz Zatokę Kamieńską, a trasa w większości prowadziła głównymi ulicami miasta. 

Podziękowania

Drodzy zawodnicy dziękujemy Wam za udział w II Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Dzięki Wam osiągnęliśmy rekord frekwencji. W biegu uczestniczyło 229 zawodników z całej Polski.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, a w szczególności Panu Stanisławowi Kuryłło, Burmistrzowi Miasta i Gminy Kamień Pomorski; Panu Stanisławowi Motyce, Dyrektorowi Kamieńskiego Domu Kultury; Panu Danielowi Klamborowskiemu, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim; Nauczycielom Wychowania Fizycznego, Pani Małgorzacie Kołodziejczyk i Panu Romanowi Sobolewskiemu; pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim; pracownikom Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim; pracownikom Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim; pracownikom Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim; policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim; strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Kamień Pomorski oraz członkom Klubu Biegacza Kamień Pomorski za pomoc w organizacji biegu.

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy