Zapisy na bieg Januszów

W dniu 01 sierpnia 2020 roku w Kamieniu Pomorskim w ramach "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odbędzie się po raz pierwszy Bieg Januszów na dystansie 200 metrów.

 

Start i meta Biegu Januszów usytuowane będzie na Alei Mistrzów Żeglarstwa (200 metrów od Miasteczka Biegowego), skąd o godz. 14:20 Janusze wyruszą na trasę.

Aby wziąć udział w biegu należy przejść pozytywną weryfikację, która nastąpi tuż przed startem. Każdy zawodnik musi posiadać następujący ubiór:

·       klapki,

·       białe skarpety,

·       koszulka na ramiączkach,

·       krótkie spodenki,

·       reklamówka.

 

Zgłoszenia należy dokonywać wypełniając formularz zgłoszeniowy i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie 24 lipca 2020 roku do godziny 23:59 pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że do tego czasu limit nie zostanie wyczerpany. W takim przypadku możliwość zapisów zostaje zakończona.

 

Organizator wprowadza limit uczestników !!! Limit wynosi 50 zawodników. Każdy uczestnik Biegu Januszów w ramach "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" zobowiązany jest do wniesienia opłaty w kwocie 20,00 złotych w terminie do dnia 24 lipca 2020 roku z dopiskiem "Bieg Januszów". 

Pobierz zgłoszenie .doc | .pdf

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy