Zapisy na bieg na szpilkach

W dniu 01 sierpnia 2020 roku w Kamieniu Pomorskim w ramach "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odbędzie się po raz pierwszy Bieg Na Szpilkach na dystansie 100 metrów.

Start i meta Biegu Januszów usytuowane będzie na Alei Mistrzów Żeglarstwa (100 metrów od Miasteczka Biegowego), skąd o godz. 14:30 zawodniczki wyruszą na trasę.
Aby wziąć udział w biegu należy przejść pozytywną weryfikację, która nastąpi tuż przed startem. Każda zawodniczka musi poddać się pomiarowi wysokości szpilek (szpilka – damskie obuwie na wysokim, cienko zakończonym obcasie), które muszą mieć min. 7 cm wysokości i maksymalnie 1,5 cm średnicy fleka. Szpilki nie mogą być zakryte, wiązane, nie mogą mieć cholewki, koturnu. Pomiar obcasa wykonywany będzie od strony zewnętrznej buta, od nasady do jego końca. Obcas będzie mierzony komisyjnie przez przedstawicieli Komisji.

Zgłoszenia należy dokonywać wypełniając formularz zgłoszeniowy i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie 24 lipca 2020 roku do godziny 23:59 pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że do tego czasu limit nie zostanie wyczerpany. W takim przypadku możliwość zapisów zostaje zakończona.

Organizator wprowadza limit uczestników !!! Limit wynosi 50 zawodników. Każda uczestniczka Biegu Na Szpilkach w ramach "V Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" zobowiązana jest do wniesienia opłaty w kwocie 20,00 złotych w terminie do dnia 24 lipca 2020 roku z dopiskiem "Bieg Na Szpilkach".

 

Pobierz zgłoszenie .doc | .pdf

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy