Nagrody

Przedstawiamy Wam nagrody, które będą losowane wśród wszystkich zawodników III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego.

Uwaga mamy dla Was kolejny rower do wygrania !

Miło nam poinformować, iż Pan Stanisław Kuryłło, Burmistrz Gminy Kamień Pomorski ufundował rower Monteria MRX, który zostanie rozlosowany wśród wszystkich zawodników, którzy pokonają dystans 5 km lub 10 km.

Jeżeli jeszcze nie ma Was na liście startowej to zapraszamy do wypełniania formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej www.biegkamien.pl

 

D&D Czerwiński i Stukan s.c. funduje laptopa

Nasz sponsor firma D&D Czerwiński i Stukan s.c. z Kamienia Pomorskiego ufundowała atrakcyjną nagrodę o wartości 1.900 złotych, którą będzie można wylosować. Jest nią nowoczesny Laptop Lenovo V310-15ISK (80SY03RAPB).

Parametry sprzętu komputerowego:
SYSTEM: Windows 10 Pro
PROCESOR: Intel® Core™ i3-6006U (2-rdzenie/4-wątki, 2.00 GHz, 3MB cache)
GRAFIKA: Intel® HD Graphics 520
MATRYCA: 15,6” MATOWA 180 stopni
PAMIĘĆ: 4GB DDR4-2133 + dodatkowe puste gniazdo pamięci
DYSK: 500GB SATA + dodatkowe puste złącze M.2 (SSD)
NAGRYWARKA: DVD+-RW (można zamienić na trzeci dysk HDD/SSD poprzez tackę)
NAGRYWARKA: DVD+-RW (można zamienić na trzeci dysk HDD/SSD poprzez tackę)
KOMUNIKACJA: Wi-Fi® AC, Gigabit Ethernet, Bluetooth®
ZŁĄCZA: 1xVGA, 1xHDMI, 3xUSB (2xUSB 3.0 oraz 1xUSB 2.0), LAN, czytnik kart pamięci
MULTIMEDIA: głośniki stereo, wewnętrzny mikrofon, kamera internetowa
DODATKOWO: wzmocnione zawiasy, złącze stacji dokującej OneLink+, czytnik linii papilarnych / GWARANCJA: 2 lata Lenovo Polska


Firma D&D Czerwiński i Stukan s.c. zajmuję się zakładaniem nowych sieci oraz rozbudowy istniejących, montażem, konserwacją i rozbudową sieci LAN i WiFi, sprzedażą sprzętu komputerowego oraz szeroko pojętym serwisem komputerowym.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora: http://ddkomputery.eu/
D&D Czerwiński i Stukan s.c.
ul. Jagiełły 2
72-400 Kamień Pomorski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Trzy vouchery na zakupy odzieży 4F

Mamy dla Was trzy vouchery o wartości 200,00 złotych każdy na zakup odzieży 4F. Bony zostały ufundowane przez Firmę Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego.

Dziękujemy oczywiście Panu Rafałowi za wsparcie biegu, a Was zapraszamy na stronę internetową naszego partnera: http://www.efekt24.pl/

 

Mamy dla Was fantastyczną nagrodę na dwóch kółkach

Dla każdego uczestnika "III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego" Firma Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego stworzyła możliwość wygrania roweru Monteria Shottas 0.2, którego wartość wynosi 2.299,00 złotych.

Co trzeba zrobić aby stać się posiadaczem atrakcyjnego pojazdu dwukołowego ?. Nic trudnego należy poprzez stronę internetową www.biegkamien.pl dokonać zapisu na jeden z dwóch dystansów.

Następnie w dniu zawodów należy odebrać pakiet startowy w Biurze Zawodów, stanąć na linii startu i wspólnie z kilkudziesięcioma biegaczami oraz biegaczkami pokonać wybrany przez siebie dystans.

W tym momencie możecie poczuć się w połowie właścicielem nowego roweru. Jeszcze tylko po dekoracji Zwycięzców Biegu Pan Stanisław Kuryłło, Burmistrz Miasta i Gminy Kamień Pomorski wylosuje Wasz numer startowy. W tym momencie stajecie się właścicielem atrakcyjnej nagrody.

Co wy na to ?

Firma Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda mieści się przy ulicy Dworcowej 6 w Kamieniu Pomorskim nie tylko znajdziecie przeogromny wybór najróżniejszych dwukołowych maszyn, pilarek, kosiarek, kos Husqvarna, ale również otrzymacie fachową pomoc w serwisie, jeśli spadnie Wam łańcuch.

Dziękujemy oczywiście Panu Rafałowi za wsparcie biegu, a Was zapraszamy na stronę internetową naszego partnera: http://www.efekt24.pl/

 

Uwaga mamy dla Was Nagrodę !

Pomorska Giełda Nieruchomości ufundowała zegarek sportowy Polar M400 z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7. Nagroda ta nie jest jednak zarezerwowana dla zwycięzców III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, a dla zawodników, którzy zostaną z Nami do końca zawodów i będą uczestniczyć w losowaniu.

 

 

Wybiegaj Tablet Samsung Galaxy Tab A T280

Jeżeli myślicie o zakupie nowego tabletu, to nic trudnego możecie go mieć. Wystarczy ukończyć III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego na dystansie 5 km lub 10 km i wziąć udział w losowaniu. Tablet został ufundowany przez Firmę Euroimpex SA. z Wrocławia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego darczyńcy: https://euroimpex.pl/

 

Atrakcyjny pobyt nad morzem

Dla każdego uczestnika "III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego", Kompleks Marena Wellness & SPA, stworzył możliwość wygrania atrakcyjnego pobytu dla dwóch osób na dwa noclegi z pełnym wyżywieniem oraz masażem częściowym dla każdej z osób. Już 4 sierpnia br. dowiemy się komu szczęście sprzyja.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kompleksu Marena Wellness & SPA www.marenaspa.pl/

Kompleks Marena Wellness & Spa
ul. Turystyczna 1
72-415 Międzywodzie
Tel. 91 3813893

 

Wybiegaj zegarek sportowy Multisport Runners 3 Tom Tom

Uwaga mamy dla Was Nagrodę !
Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim ufundował zegarek sportowy Multisport Runners 3 Tom Tom. Nagroda ta nie jest jednak zarezerwowana dla zwycięzców III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, a dla zawodników, którzy zostaną z Nami do końca zawodów i będą uczestniczyć w losowaniu.

Sponsorzy

Partnerzy

Organizatorzy